Już w najbliższy piątek rozpoczyna się konkurs pt. „Fotka z Wakacji”. Konkurs organizowany jest na naszym fanpage na Facebooku i potrwa do 30 września.

Zasady konkursu:

  1. Zgłoszenie do udziału w konkursie należy wysłać drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@wektormedia.pl w dniach od 01 lipca 2016r. do 30 września 2016r.
  2. Na profilu Wektormedia na portalu Facebook, (https://www.facebook.com/Wektormedia) w dniu 01.07.2016 r. od godz. 09.00 pojawi się album pt.”Fotki z wakacji”, w którym na bieżąco będą umieszczane przesyłane zgłoszenia.
  3. Od momentu opublikowania zdjęcia Uczestnika aż do dnia 30.09.2016 do godz. 09:00, użytkownicy serwisu Facebook będą mogli głosować na zdjęcia  Uczestników, na stronie: https://www.facebook.com/Wektormedia w postaci  polubień pod fotografią tzw. lajków,
  4. Autor zdjęcia cieszącego się największym zainteresowaniem użytkowników facebooka, czyli posiadającym największą liczę „lajków” zostanie zwycięzcą konkursu.

Do wygrania: APARAT CYFROWY NIKON COOLPIX L31 16.1Mpx + koszulka i kubek Wektormedia, Statyw Camrock TE68 Black 186cm głowica 3D + etui,  książka pt.”Sekrety mistrza fotografii Cyfrowej. Nowe spojrzenie Scotta Kelby’ego” + koszulka i kubek Wektormedia oraz Selfie Stick– uchwyt do selfie, monopod bluetooth z pilotem + koszulka i kubek Wektormedia.

Szczegóły konkursu dostępne są w Regulaminie – zapoznaj się tutaj.

Polecane wpisy