Już w piątek 24 października w Żaganiu startuje „Baja InterCars” – 6 runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Międzynarodowe Mistrzostwa Czech,5. runda Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych, Puchar Polski Rajdów Baja. Zawodnicy będą walczyli o ostatnie w tym roku punkty do tytułu Mistrza Polski.

W piątek zawodników będzie można spotkać na Badaniu Kontrolnym w Stacji Diagnostycznej Jersak przy ul Kożuchowskiej w Żaganiu Wszystkich kibiców zapraszamy w piątek 24 X na g.18:40 na plac Generała Maczka w Żaganiu, gdzie z bliska będzie można podziwiać kierowców i ich wspaniałe maszyny, którymi już w sobotę wystartują do Odcinków Specjalnych Dodatkową atrakcją będzie plenerowa wystawa fotografii znakomitego fotografa Jacka Boneckiego, który nie raz uwieczniał zmagania zawodników na trasie najtrudniejszego na świecie Rajdu Dakar.

Będzie można posłuchać również kilku historii opowiedzianych przez zawodników startujących w Dakarze, min. Jarka Kazberuka. W sobotę od g.8:00 zapraszamy Państwa na lotnisko do Szprotawy ( Wichlice). Odbędzie się tam pokazowy Odcinek Specjalny „Baja Inter Cars”. Tu z bliska będzie można obserwować zmagania zawodników. A w przerwach, swoją popisową jazdę zaprezentują członkowie klubu motocyklowego AutoMotoKlub Kożuchów, a wśród nich Piotr Piotrowski alias Kaban. Strefa Kibica ulokowana będzie od strony ul. Przemysłowej, obok hal.

Szczegóły na stronie www.bajaintercars.pl. A przez całą niedzielę zapraszamy Państwa do Parku Serwisowego , w Żaganiu mieszczącego się na ul. Lotników Alianckich, obok Muzeum Obozów Jenieckich.

24 X 18:00 – 21:00 Plac Generała Maczka Start Honorowy
25 X 8:00 – 13:00 Lotnisko Szprotawa- Wichlice Odcinek Specjalny
26 X 17:00 Plac Generała Maczka Ceremonia Mety

Organizatorzy zapewniają doskonałe wrażenia wzrokowe dla fanów motoryzacji.
Organizator : Stowarzyszenie Grupa4x4, wspierają nas : Inter Cars.

Źródło: Baja InterCars/Adam Żyworonek

Polecane wpisy