Stało się!  We wszystkich mieszkaniach w Tomaszowie udostępniliśmy możliwość korzystania z pełnej oferty naszej firmy, która obejmuje zarówno telewizję z pełnym pakietem kanałów telewizyjnych, internet o prędkości aż do 120 Mb/s oraz usługi telefoniczne nawet z  200 darmowymi minutami w abonamencie.

Cały świat w zasięgu jednego kliknięcia

Wybierając jeden z dostępnych pakietów internetowych nasi Abonenci mają pewność, że korzystają z najwyższej jakości usług, która została potwierdzona przez Net Index, światowego lidera pomiarów prędkości i jakości łącz internetowych. Dzięki nam, Żagań znajduje się w czołówce miast w Polsce z najlepszą średnią prędkością internetu. Warto więc na bieżąco śledzić postępy prowadzonych prac i dołączyć do grona zadowolonych klientów.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się cztery pakiety internetowe, które różnią się między sobą prędkością przesyłania i wysyłania danych:

  • STANDARD – 30 Mb/s
  • COMFORT – 60 Mb/s
  • TURBO – 120 Mb/s

Teraz także najwyższej jakości internet dostępny jest bez konieczności podłączania kabli do modemu, a wszystko to dzięki wprowadzeniu nowoczesnych routerów WIFI renomowanej marki CISCO.

Telewizja w najwyższej jakości obrazu i dźwięku

Dostępne w Wektormedia pakiety telewizyjne to gwarancja najlepszej rozrywki dla każdego. W zależności od potrzeb i upodobań do wyboru są 3 pakiety różniące się liczbą dostępnych programów telewizyjnych oraz programów w jakości High Definition:

  • PEŁNY – 35 kanałów telewizyjnych
  • EXTRA PEŁNY – 67 kanałów telewizyjnych
  • CYFROWY STANDARD – 106 kanałów telewizyjnych

Wybierając odpowiedni dla siebie pakiet można korzystać z niego bez względu na liczbę posiadanych w domu odbiorników, a dysponując nowoczesnym telewizorem  nie trzeba martwić się konieczność podłączania dodatkowych dekoderów.

Telefonia stacjonarna dla wymagających

Oferta telefoniczna przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy pragną być w ciągłym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. Cyfrowa jakość połączenia telefonicznego zapewni ciągłość oraz najwyższą jakość rozmów.

Wszystkim, którzy wybiorą dla siebie odpowiedni plan taryfowy zapewniamy pakiet darmowych minut w abonamencie na połączenia krajowe stacjonarne w ilości odpowiadającej danemu pakietowi telefonicznemu.

Obecnie można wybierać spośród trzech dostępnych planów taryfowych:

  • PLAN UMIARKOWANY – 20 darmowych minut w ramach abonamentu
  • PLAN OPTYMALNY  100– 100 darmowych minut w ramach abonamentu
  • PLAN OPTYMALNY 200 – 200 darmowych minut w ramach abonamentu

Decydując się na wybór jednego z powyższych pakietów zapewniamy bezpłatne przeniesienie dotychczasowego numeru telefonu, sekundowe naliczania czasu połączenia oraz pocztę głosową i prezentację numeru w cenie.

Do końca roku za połowę ceny

Z myślą o mieszkańcach Tomaszowa, przygotowaliśmy specjalną promocję, w której wszystkie wyżej wymienione usługi multimedialne można mieć 50% taniej niż w cenniku standardowym.

 

Polecane wpisy