Już niedługo na antenie:

NISZCZYCIELKA / SOBOTA, 21.09/21:00 – UWAGA! PREMIERA TELEWIZYJNA!

Historia o kobiecie na rozstaju, w którą wcieliła się Nicole Kidman, jakiej nie zobaczycie w żadnym, innym filmie!

Nowe wezwanie na miejsce zbrodni przypomina policjantce Erin Bell wydarzenia sprzed dwudziestu lat – wydarzenia, które przekreśliły jej szansę na stanie się znakomitą agentką FBI. Teraz kobieta musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. Czy podejmie próbę zemsty, czy uda jej się naprawić dawne błędy i ostatecznie odbić się od dna?

DJANGO / PONIEDZIAŁEK, 23.09/21:00

DJango (Jamie Foxx) i dr King Schultz (Christoph Waltz) to przedstawiciele dwóch różnych środowisk w Stanach Zjednoczonych w przededniu wojny secesyjnej. Pierwszy jest niewolnikiem, drugi – łowcą głów i nagród. W niespodziewanych okolicznościach ich drogi krzyżują się, a wspólne interesy przynoszą obojgu oczekiwaną korzyść. Żeby dowieść wzajemnej lojalności, będą musieli wyjść poza stereotypy panujące w ówczesnym amerykańskim społeczeństwie.

ŻELAZNA DAMA / SOBOTA, 28.09/21:00

Intymny portret Margaret Thatcher (Meryl Streep) , która jako staruszka zmagająca się z demencją, rozmawia z nieżyjącym już mężem o minionych latach.

183 METRY STRACHU / NIEDZIELA, 29.09/21:00

Nancy (Blake Lively) dociera do bajecznie położonej zatoki, w której panują idealne warunki do surfowania. Nieświadoma, że pod wodą czai się niebezpieczeństwo, z pasją oddaje się wodnemu szaleństwu. Cudem udaje się jej przeżyć atak rekina. Jej koledzy mają mniej szczęścia. Nancy dopływa do skał, od których dzieli ją do brzegu niespełna 200 m. Jednak żeby uniknąć kontaktu z bestią, musi dostać się na ląd, zanim nadejdzie przypływ.

 

 

 

Polecane wpisy