TESTUJ INTERNET ZA DARMO!

Dla wszystkich nowych Klientów przygotowaliśmy wyjątkową możliwość przetestowania naszego internetu. Teraz przez 7 dni można sprawdzić czy nasza usługa spełni oczekiwania użytkownika. Do wyboru są cztery pakiety internetowe o prędkości 15 Mb/s, 70Mb/s, 130 Mb/s lub nawet 200 Mb/s.

Tylko w czasie trwania promocji, Klienci, którzy podpiszą umowę na usługę dostępu do internetu na okres 24 miesięcy, mają możliwość sprawdzenia jakości naszego łącza przez okres 7 dni. Po tym czasie zdecydują czy chcą kontynuować współpracę bez żadnych konsekwencji z tytułu ewentualnej rezygnacji z umowy.

W przypadku pozostania z nami, Abonenci otrzymają od nas specjalny rabat, w ramach którego koszt abonamentu przez kolejne 5 miesięcy zostanie zmniejszony do 0zł. Promocja dotyczy również naszych obecnych Klientów, którzy zdecydują się przejść na wyższy pakiet od tego, z którego aktualnie korzystają.

Szeroki zakres dostępnych pakietów internetowych umożliwia dobór usługi do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. W Wektormedia to Klient decyduje, które łącze będzie dla niego idealne:

plansza-pociag

Ponadto wszyscy wielbiciele interaktywnej rozrywki oraz gier sieciowych mają zapewnione od nas krótkie i stabilne pingi do serwerów gier, co zapewnia wysoki komfort zabawy.

Promocja kierowana jest do obecnych, jak i nowych Klientów, będących w zasięgu oferowanych przez nas usług, w takich miejscowościach jak: Żagań, Tomaszowo oraz Iłowa.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 01.11.2016 roku do  31.07.2018.

Regulamin promocji

Launch Project You already liked this!

Details

  • Categories: DLA NOWYCH KLIENTÓW, DLA STAŁYCH KLIENTÓW, INTERNET