Telefon za 5zł – nowa promocja Wektormedia

Z myślą o wszystkich naszych potencjalnych Klientach, przygotowaliśmy nową promocję na telefon stacjonarny. Teraz podpisując umowę na tę usługę w okresie trwania promocji, Abonenci zapłacą jedynie 5zł miesięcznie za wybrany plan taryfowy nawet przez 12 okresów rozliczeniowych!

Poza wysoką jakością dźwięku w pakiecie dostępna jest za darmo usługa sekundowego naliczania połączeń, poczty głosowej oraz prezentacji numeru dzwoniącego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, dodatkowo oferujemy bezpłatne przeniesienie dotychczasowego numeru telefonu. Dzięki temu wybór telefonii stacjonarnej w Wektormedia wiązać się będzie tylko z obniżeniem rachunków – bez konieczności powiadamiania wszystkich znajomych o zmianie numeru.

W ramach trzech planów taryfowych – plan Umiarkowany, Optymalny 100 oraz Optymalny 200, każdy Abonent otrzymuje pakiet darmowych minut do wykorzystania co miesiąc, przez co można rozmawiać nawet do 400 minut bez dodatkowych opłat.

Promocja ograniczona czasowo – obowiązuje od 15.09.2018r. do 31.12.2018r. i kierowana jest do mieszkańców Żagania, Tomaszowa oraz Iłowej będących w zasięgu sieci Wektormedia.

Regulamin promocji

Launch Project You already liked this!

Details

  • Categories: DLA NOWYCH KLIENTÓW, TELEFON