Przetestuj nasz internet za darmo

Nie jesteś pewien, czy nasz internet spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź nas! Testuj naszą usługę przez okres 7 dni i zdecyduj czy zostajesz z nami na dłużej. Do wyboru masz pięć pakietów internetowych o prędkości  70Mb/s, 150 Mb/s, 300 Mb/s lub nawet 800 Mb/s.

Tylko w czasie trwania promocji, Klienci, którzy podpiszą umowę na usługę dostępu do internetu na okres 24 miesięcy, mają możliwość sprawdzenia jakości naszego łącza przez okres 7 dni. Po tym czasie zdecydują czy chcą kontynuować współpracę bez żadnych konsekwencji z tytułu ewentualnej rezygnacji z umowy.

W przypadku pozostania z nami, Abonenci otrzymają od nas specjalny rabat, w ramach którego koszt abonamentu przez kolejne 5 miesięcy zostanie zmniejszony do 0zł!

Szeroki zakres dostępnych pakietów internetowych umożliwia dobór usługi do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. W Wektormedia to Klient decyduje, które łącze będzie dla niego idealne:

Ponadto wszyscy wielbiciele interaktywnej rozrywki oraz gier sieciowych mają zapewnione od nas krótkie i stabilne pingi do serwerów gier, co zapewnia wysoki komfort zabawy.

Jakość świadczonych usług przez Wektormedia potwierdza światowy lider pomiaru prędkości i jakości Internetu – netindex.com. Dzięki rozwojowi naszej sieci światłowodowej na terenie miasta – Żagań znajduje się w pierwszej 20  miast w Polsce o najwyższej średniej prędkości dostępu do Internetu.

Promocja trwa od 01.01.2021 roku do 31.12.2021 roku.

Launch Project

Details

  • Categories: DLA NOWYCH KLIENTÓW, INTERNET