Kultowi bohaterowie ze znanego wszystkim „The Muppet Show” – Kermit, Panna Piggy, Miś Fozzie, Zwierzak i Gonzo – wracają! Już w niedzielę, 8 listopada, krótko po premierze w Stanach Zjednoczonych, TV Puls rozpocznie emisję serialu komediowego „Muppety”. Będzie to premiera tej znakomitej produkcji w Polsce!

„Muppety” to nowe przygody stworzonych przez Jima Hensona bohaterów kultowego „The Muppet Show”. Ten nowy, świetnie przyjęty w Stanach Zjednoczonych serial, w niezwykle zabawny i błyskotliwy sposób pokazuje życie głównych bohaterów. Romanse, rozstania, sukcesy, porażki. I to wszystko w Hollywood! Wiodącą postacią przesympatycznej gromady pozostaje Kermit, producent rozrywkowego talk-show z Panną Piggy w roli gwiazdy. Niestety, Kermit i Piggy rozstali się, a Kermit randkuje już z inną… świnką. Kermitowi i Piggy na ekranie jak zwykle towarzyszą niezdarny Miś Fozzie, żywiołowy mistrz perkusji Zwierzak, Gonzo, szczur Rizzo, dwóch zgryźliwych dziadków Statler i Waldorf, asystent Kermita Scooter, pies pianista Rowlf i wiele innych wspaniałych postaci. Ponadto w każdym odcinku pojawi się też „ludzka” gwiazda. W pierwszym odcinku będzie to popularna amerykańska aktorka Elizabeth Banks oraz zespół Imagine Dragons.

Pełen humoru i odniesień do rzeczywistości serial „Muppety” z pewnością rozśmieszy absolutnie każdego. Serial będzie emitowany z polskim dubbingiem. Głosu postaciom użyczą znani polscy aktorzy, m.in.: Michał Zieliński (Kermit, Panna Piggy, Rizzo), Jarosław Boberek (Gonzo, Fozzie, Zwierzak),Katarzyna Kwiatkowska (Pipeta), Waldemar Barwiński (Scooter), Michał Meyer (Dr Bunsen Honeydew) i Grzegorz Pawlak (Rowlf, Zoot). Dzięki TV Puls serial będzie miał swoją premierę w Polsce.

Muppety:

premiera: niedziela, 8 listopada, godz. 19:00 (2 odcinki).

Źródło: TV Puls

Polecane wpisy