Walka dobra ze złem, tajemniczy bohater i niewyjaśnione zagadki z przeszłości… Już 2 czerwca, tylko w TV Puls, premierę w telewizji ogólnodostępnej będzie miał niezwykły serial przygodowy „Jeździec bez głowy”. Serial będzie emitowany w każdy wtorek o godz. 21:55.

Jeździec bez głowy (2)

Jeździec bez głowy. Fot. TV Puls

„Jeździec bez głowy” opowiada o odwiecznej walce dobra ze złem. Bohaterami są Ichabod Crane (Tom Mison), żołnierz Armii Kolonialnej Jerzego Waszyngtona, który po 250 latach budzi się we współczesnym amerykańskim miasteczku Sleepy Hollow oraz miejscowa policjantka Abbie Mills (Nicole Beharie). Ta nietypowa para bohaterów musi połączyć siły, żeby obronić świat przed niebezpieczeństwem. Światu zagraża bowiem wysłannik zła – tajemniczy i niebezpieczny jeździec na białym koniu, któremu Ichabod Crane ściął głowę na polu bitwy 250 lat temu. Teraz jeździec przybył do Sleepy Hollow za Ichabodem i pragnie się zemścić. Na domiar złego okazuje się, że nie będzie jedynym przeciwnikiem Ichaboda i czarnoskórej policjantki…

Twórcami znakomitego „Jeźdźca bez głowy” jest duet Roberto Orci – Alex Kurtzman, który stoi m.in. za sukcesem hitowego serialu „Fringe: Na granicy światów” i filmu „Transformers”. Reżyserem serialu jest Len Wiseman znany z kultowego „Underworld”. Odtwarzający główne role aktorzy Tom Mison i Nicole Beharie za udział w serialu byli nominowani w 2014 roku do nagrody Teen Choice w kategoriach przełomowy męski i żeński występ aktorski.


„Jeździec bez głowy”

premiera w TV Puls: wtorek, 2 czerwca, godz. 21:55

emisja: każdy wtorek, godz. 21:55

Źródło: Materiały prasowe TV Puls

Polecane wpisy