OFERTA DLA BIZNESU

SPEŁNIAMY POTRZEBY TELEKOMUNIKACYJNE FIRM I INSTYTUCJI

Wykorzystanie telefonu i internetu w działalności firmy to podstawa jej funkcjonowania. Usługi multimedialne służą zarówno komunikacji z jej klientami i kontrahentami, jak i pozwalają być na bieżąco z całym światem.

 

W Wektormedia odpowiadamy na potrzeby biznesowe Klientów. Każda oferta dostosowana jest do indywidualnych wymagań z obszaru nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Nasza oferta obejmuje:

  • internet światłowodowy
  • cyfrową telefonię stacjonarną
  • cyfrową telewizję kablową

Rozwijaj swój biznes razem z nami!

Szeroka gama rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu – poznaj naszą ofertę!

W Wektormedia możesz korzystać z dobrodziejstw sieci Internet z prędkością nawet 160 Mb/s bez limitów pobieranych danych.

Szukasz sprawdzonych rozwiązań w zakresie telekomunikacji? – zapytaj o usługę telefonii stacjonarnej dla firm.

Jesteś przedstawicielem firmy działającej w branży gastronomicznej, hotelarskiej  lub fitness? Umil czas swoim Klientom i wybierz pakiet rozrywki idealny dla nich. Oferujemy najlepsze kanały telewizyjne, w tym wiele programów muzycznych, sportowych czy informacyjnych.

Szukasz sprawdzonych rozwiązań w zakresie promocji swojej firmy i oferowanych usług? – zareklamuj się na naszym kanale informacyjnym Wektor TV!

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami, a my stworzymy pakiet biznes odpowiadający wymaganiom Twojej firmy, jej pracowników i Klientów!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WEKTORMEDIA?

NAJLEPSZE CENY NA RYNKU

INDYWIDUALNA OFERTA

EKSPRESOWA INSTALACJA

DODATKOWE RABATY