Najpopularniejsze tytuły, największe gwiazdy światowego kina oraz historie, do  których chce się wracać.  Od 16 kwietnia, w każdą sobotę o godz. 20:00, Stopklatka pokaże najlepsze i najgłośniejsze produkcje ze swojej biblioteki. W  ramach pasma „Głośne Hity” widzowie zobaczą m.in. „Planetę Singli”, „Porachunki” i „Sędziego Dredda”.

W kwietniu rusza nowe, stałe pasmo filmowe Stopklatki. W każdą sobotę o  godz.  20:00 widzowie zobaczą cieszące się największą popularnością produkcje z zasobów stacji. Cykl „Głośne Hity” od 2 kwietnia będzie promowany przez autorski spot reklamowy, który przygotował przez Dział Autopromocji Kino Polska TV SA.  Widzowie zobaczą w nim niecodzienne przygotowania pary do wyjątkowego wieczoru spędzonego ze Stopklatką. Za reżyserię i scenariusz spotu odpowiada  Miłosz Janiec, kierownik artystyczny Działu Autopromocji Kino Polska TV SA. Zaś za produkcję spotu jest odpowiedzialne studio Forte Film.

Stopklatka rozpocznie nowy cykl 16 kwietnia o godz. 20:00 filmem „Planeta Singli”. „Planeta Singli” to historia o nauczycielce muzyki Ani (Agnieszka Więdłocha), która postanawia poszukać miłości na portalach randkowych. W święto zakochanych, kiedy mężczyzna poznany przez Internet nie pojawia się na umówionym spotkaniu, przypadkiem poznaje Tomka Wilczyńskiego (Maciej Stuhr). Tomek prowadzi uwielbiany przez kobiety, jeden z najbardziej kontrowersyjnych talk-show w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez Internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem… Komedia romantyczna „Planeta Singli” podbiła serca polskich widzów. W pierwszych dwóch tygodniach obecności w kinach odnotowano największą po 1989 roku frekwencję kinową. Film cieszył się również popularnością w Słowenii, a także zdobył nagrodę publiczności na Festiwalu Filmów Polskich „Wisła” w Moskwie.

Wśród starannie wyselekcjonowanych propozycji znajdzie się także komedia kryminalna „Porachunki” z Robertem De Niro w roli głównej, którą widzowie będą mogli zobaczyć już 23 kwietnia o godz. 20:00. Robert De Niro wcielił się w postać bossa niebezpiecznej ferajny. Po tym, jak swoimi zeznaniami wsadził za kratki szefa wszystkich szefów mafii, zostaje objęty programem ochrony świadków koronnych. Przeprowadza się wraz z rodziną i żoną (w tej roli znakomita Michelle Pfeiffer) do  Normandii, gdzie stara się nauczyć zwykłego życia. Sytuacja jednak wymyka się spod kontroli, gdy dawni, mafijni „kumple” trafiają na trop małżeństwa i nie odpuszczą, póki nie wyrównają z nimi rachunków.

W ostatnią sobotę kwietnia o godz. 20:00 Stopklatka wyemituje ponadczasowy film sensacyjny „Sędzia Dredd”. To film, którego akcja rozgrywa się w 2139 roku. Wojny atomowe i klęski ekologiczne nieodwracalnie zmieniły planetę. Miasta są pełne schorowanych ludzi, rośnie fala przestępczości. Na gruzach Nowego Jorku powstała metropolia zwana Mega City One. Mieszkańcy, aby bronić siebie i swoje rodziny, postanawiają wprowadzić kontrowersyjne metody zachowania spokoju. Policja, sądy i  prokuratura zjednoczyły swe działania. Zbrodniarzy ścigają teraz sędziowie, którzy wymierzają kary i wydają wyroki. Za najlepszego uchodzi Joseph Dredd (w tej roli Sylvester Stallone). Komuś bardzo zależy jednak, aby nie mógł wykonywać dalej swojej pracy…

 

Kiedy oglądać:

„Planeta Singli” – sobota, 16 kwietnia, godz. 20:00

„Porachunki” – sobota, 23 kwietnia, godz. 20:00

„Sędzia Dredd” – sobota, 30 kwietnia, godz. 20:00

 

Informacje dodatkowe:

Stopklatka prezentuje pełny przekrój kina polskiego i światowego – od hollywoodzkich hitów przez filmy nagradzane na festiwalach aż po najlepsze komedie i klasykę kina akcji. Bogatą ofertę uzupełnia duży wybór seriali i stałe pasma dokumentalne. Stopklatkę można oglądać w  naziemnej telewizji cyfrowej, na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Właścicielem Stopklatki jest Kino Polska TV SA.

 

 

Polecane wpisy