Od 29 września 2015r. kanał FilmBox Extra zmienia nazwę na FilmBox Premium a kanał FilmBox HD zmienia się na FilmBox Extra HD. Nowy, złoty logotyp jeszcze lepiej symbolizuje to, co można tam oglądać: premierowe filmy i seriale najwyższej jakości.

FilmBox Extra zmienia swoją nazwę na FilmBox Premium wraz z ogólnopolską premierą drugiego sezonu serialu akcji „Transporter”

„TRANSPORTER” to dalsza część przygód szalonego kierowcy, które ugruntowały pozycję Jasona Stathama jako gwiazdy kina akcji. Już po premierze pierwszej części wymyślonego przez LucaBessona „Transportera” pewne było, że powstaną kolejne. Po filmowej trylogii przyszła kolej na telewizyjny serial. Jasona Stathama zastąpił znany ze „Skazanego na śmierć” Chris Vance, ale ładunek adrenaliny i liczbaoktanów pozostały bez zmian. Każdy odcinek to kolejna przesyłka, którą należy dostarczyć bez zbędnych pytań – ale zawsze znajduje się ktoś, komu zależy na niej równie mocno co właściwemu adresatowi. Nasz bohater jeździ więc jak szaleniec i pokonuje wielu przeciwników naraz w walkach, które mają w sobie coś z brutalnego baletu. W drugim sezonie serialu, który będzie miał swoją premierę 29 września,Transportera wspiera nowa współpracowniczka: równie piękna, co niebezpieczna Cat Boldieu, była agentka francuskiego wywiadu. Dwa premierowe odcinki- 29.09.2015 wtorek 21:00

Emisje: wtorki godz. 21:00 – po dwa odcinki

Polecane wpisy