W drugiej połowie listopada TV Puls wyemituje takie filmowe hity, jak „Django” Quentina Tarantino, „Szybcy i wściekli 5” oraz „Battleship: Bitwa o Ziemię”. Wszystkie będą miały swoje premiery w bezpłatnej telewizji.

W drugiej połowie listopada TV Puls wyemituje m.in. „Django” (23.11, 20:00), kultowe już dzieło Quentina Tarantino z doborową obsadą (m.in. Leonardo DiCaprio, Jamie Foxx, Christoph Waltz, Samuel L. Jackson) i wspaniałą ścieżką dźwiękową. Hitem będzie też film „Szybcy i wściekli 5” (16.11, 20:00), czyli piąta część bardzo popularnej serii filmów akcji, w których główne role grają szybkie samochody i piękne kobiety. Na ekranie m.in. Vin Diesel, Paul Walker i Dwayne Johnson. Fani niezobowiązującego kina akcji będą zachwyceni. Zwolenników znajdzie też bardzo atrakcyjny wizualnie film „Battleship: Bitwa o Ziemię” (30.11, 20:00), w którym występują m.in. Liam Neeson
i Rihanna.

Ale to nie wszystko: wśród filmowych premier drugiej połowy listopada znajdą się też takie hity, jak „Terminator 2”, „Kacper”, „Johnny English: Reaktywacja” i „Na krawędzi”.

Źródło: Komunikat prasowy/TV Puls.

Polecane wpisy