Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia! Można śnić o wybudowaniu luksusowego hotelu w samym sercu amazońskiej dżungli, ale żeby porzucić wygodny Nowy Jork, aby zrealizować to marzenie, trzeba mieć iście ułańską fantazję. Rusty i Stephan będą potrzebowali także dużo wytrwałości i kreatywności w rozwiązywaniu problemów nie do rozwiązania.

2Nowy serial dokumentalny Travel Channel „Hotel Amazonka” śledzi losy dwóch przyjaciół, Rusty’ego Johnsona i Stephana Jablonskiego, którzy postanawiają przekuć swoje marzenia w czyn. Amazońska dżungla to logistyczny koszmar dla każdego budowniczego, ale przecież nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.

Mieszkańcy amazońskiej wioski mają mentalność niezrozumiałą dla nowojorczyka a okoliczności przyrody na pewno nie rozpieszczają ambitnych budowniczych. Poszukiwacze przygód spóźniają się z terminami prac na budowie, muszą więc pracować ze zdwojoną siłą, by nadrobić zaległości. Napięta atmosfera pomiędzy nimi, a tubylcami nie poprawia sytuacji.
Brak doświadczenia powoduje serię niefortunnych decyzji, takich jak zakup w dobrej wierze drewna, które nie nadaje się na budowę. Na szczęście do akcji w porę wkracza „Juan Pirania”, by ratować sytuację. Czy Rusty i Stephan poradzą sobie z terminowym otwarciem położonego w dżungli kurortu światowej klasy?

 

„Hotel Amazonka” w każdą środę od 3 czerwca w Travel Channel!

10

źródło: Materiały Prasowe Travel Channel

Polecane wpisy