Canal+ w swojej jesiennej ramówce oferuje wiele interesujących filmów i nagrodzonych seriali. Wśród nich 6. sezon „Mentalisty” oraz dwie nowości – „Piraci” i „Fisherowie”.


Serial „Mentalista” opowiada o utalentowanym człowieku, który dzięki doskonałemu zmysłowi obserwacji i dedukcji przez lata udawał medium, wykorzystując przy tym ludzką naiwność.

Mentalista Patrick Jane już od wielu lat poszukuje seryjnego zabójcy, sprawcy morderstwa jego żony i córki. W końcu lista podejrzanych osób się zawęża, a on sam poznaje tożsamość mordercy. Serial „Mentalista” już od 6 lat znajduje się na liście najbardziej lubianych i docenianych seriali telewizyjnych w Polsce i na świecie. Szósty sezon emitowany jest już od 2 września, a odcinki można oglądać w każdy wtorek o godz. 21.00 na Canal+.

Stała obsada serialu to: Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman oraz Amanda Righetti. W tym sezonie dołączają do nich tacy aktorzy jak: Rockmond Dunbar jako nowy przełożony Jane’a w FBI – Dennis Abbott, Emily Swallow w roli agentki Kim Fisher oraz znany m.in. z roli Oberyna Martella w „Grze o tron” Pedro Pascal, który wystąpi jako agent Marcus Pike, chłopka Teresy Lisbon.

 

 

14 września o godz. 21.00 swój debiut będzie miał serial przygodowy „Piraci”, który emitowany będzie w każdą niedzielę po dwa odcinki. Akcja „Piratów” rozgrywa się w roku 1715, a pierwszy sezon koncentruje się na kapitanie Flincie, który podąża za hiszpańskim skarbem umieszczonym w ładowniach statku Urca de Lima.

„Piraci” to tegoroczna produkcja Starz, nagrodzona przez Amerykańską Akademię Telewizyjną statuetką Emmy za montaż dźwięku i efekty specjalne, a także wyróżniona nominacjami za czołówkę i najlepszy muzyczny motyw przewodni. Obsada: Toby Stephens, Hannah New, Luke Arnold, Zach McGowan, Toby Schmitz.

Pod koniec miesiąca – 25 września w czwartek o godz 21.00 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek serialu familijnego „Fisherowie”, opowiadającego o losach pozornie zwyczajnej amerykańskiej rodziny. Ojciec rodziny, Mel Fisher  jest prawnikiem, który wolny czas spędza z dziećmi. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Mel jest niewidomy, co udawało mu się ukryć przed całym światem przez całe dotychczasowe życie.

 

 

Szczegóły na stronie Canal+.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Canal+ lub zamówić pakiet CANAL + PLATINUM? – kliknij tutaj

 

Polecane wpisy